Privaatsuspoliitika

Viimati muudetud: 07.01.2021

Fineto privaatsuspoliitika selgitab Fineto OÜ isikuandmete töötlemise põhimõtteid. Privaatsuspoliitika selgitab milliseid isikuandmed millistel eesmärkidel Fineto kogub ja millised õigused on Fineto kasutajal seoses tema isikuandmete töötlemisega Fineto poolt.

Kogutavad andmed

Me võime koguda ning säilitada järgnevaid andmeid, kui sa kasutad Veebilehe teenuseid, näiteks täidad ära laenutaotluse:

 • Nimi
 • Ettevõtte nimi
 • Ettevõtte registrikood
 • E-maili aadress
 • Telefoninumber
 • Laenusoovi tingimused ja eesmärk
 • Informatsioon ning dokumendid tagatisvara kohta
 • Tagatisvara omaniku isikukood
 • Personaalne suhtlus e-maili teel

Mis eesmärgil kogutakse millist informatsiooni ja kui kaua seda hoiustatakse?

Kogume laenu taotleva ettevõtte kohta ettevõtte kontaktandmed – näiteks vastutava töötaja nimi, ettevõtte kontaktisiku e-posti aadress ja telefoninumber. Kogume andmeid eesmärgiga küsida laenuandjatelt laenupakkumisi.

Fineto tohib sinu andmeid töödelda 24 kuu jooksul alates laenutaotluse esitamisest.

Kes võib ligi pääseda sinu isikuandmetele

Sinu laenutaotluse edastame ainult laenuandjatele, kelle pakutavad laenutingimused sobivad sinu laenutaotlusega. Laenuandjad, kellele Fineto edastab sinu laenutaotluse, vastutavad iseseisvalt sinu isikuandmete töötlemise eest. Laenuandmed töötlevad sinu andmeid, et hinnata sinu krediidivõimelisust, et rakendada “tunne oma klienti” põhimõtet ja et täita muid seadusest tulenevaid kohustusi.

Kellega võib Fineto jagada sinu isikuandmeid?

Jagame isikuandmeid väliste töötlejatega, kelleks on meie lepingulised partnerid, juhul kui see on vajalik Fineto teenuse pakkumiseks. Meil on välised isikuandmete töötlejad, kes aitavad meid järgnevates valdkondades:

 1. Laenuandjad (ettevõtted kes pakuvad Fineto kasutajatele laenu).
 2. IT-teenused (ettevõtted, kes haldavad vajalikke toiminguid, tehniline tugi ja meie IT-lahenduste hooldus).
Kui teie isikuandmed edastatakse välistele töötlejatele, vastab see täielikult eesmärgile, mille alusel vastav informatsioon koguti.

Vastuväited andmete töötlemise osas

Fineto peab töötlema isikuandmeid, et sulle teenust pakkuda. Kui sa ei nõustu sinu isikuandmete töötlemisega Fineto poolt, siis ei saa Fineto sulle teenust pakkuda.

Isikuandmete töötlemise õiguslik alus

Nõusoleku alusel isikuandmete töötlemisel töötleme isikuandmeid vaid andmesubjekti teavitatud nõusolekul konkreetsete eesmärkide ulatuses. Andmesubjekt annab nõusoleku isikuandmete töötlemiseks teavitatud eesmärkideks vabatahtlikult, konkreetselt, teadlikult ja ühemõtteliselt näiteks lahtri märgistamise kaudu.

Küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt isiku kasutatavasse seadmesse salvestab. Fineto OÜ hallatav veebileht www.fineto.ee kasutab küpsiseid, et monitoorida veebilehe toimimist, teha isikute kasutajakogemus veebilehel mugavamaks ja kasutamine sujuvamaks ning taas turunduseks. Fineto OÜ poolt hallatav veebileht kasutab Google Analytics küpsised Google’i vahendusel reklaami suunamiseks ning reklaamivoo analüüsimiseks, mis toob kaasa isiku veebiliikluse jälgimise Google’i poolt.

Andmete säilitamine

Fineto tohib sinu andmeid töödelda alates laenutaotluse esitamisest 24 kuu jooksul.

Sinu isikuandmete kaitsmine

Fineto kasutab turvalisi IT süsteeme, et kaitsta sinu isikuandmete privaatsust, konfidentsiaalsust ja nendele juurdepääsu. Fineto kaitseb sinu isikuandmeid ebaseadusliku töötlemise eest spetsiaalsete turvameetmetega. Fineto kaitseb fineto.ee veebilehel andmeid krüpteeritud kaasaegse SSL-ühendusega ja krüpteeritud andmeedastusega. Ligipääs sinu isikuandmetele on ainult töötajatel, kes seda enda tööülesannete edukaks täitmiseks vajavad.

Meie kontaktinfo

Kui sul on lisaküsimusi, võta meiega julgelt ühendust. Sa võid meile saata e-kirja aadressile info@fineto.ee